Pn-Pt 09:00 - 19:00     Rezerwacje: 606 73 82 82

M. Rodziewiczówny 1, 04-187 Warszawa    RODO

Skontaktuj się z nami
Loading...

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Ceny wszystkich usług wykonywanych przez Okoland sprawdzisz w naszym Cenniku.

Konsultacje

Istotą naszego działania jest integracja najnowszych osiągnięć światowej okulistyki oraz autorskich metod postępowania w diagnostyce i terapii okulistycznej. Specjalizujemy się w leczeniu chorób siatkówki takich jak: AMD, retinopatia cukrzycowa, zakrzepy naczyń żylnych. Wykonujemy pełną diagnostykę i oferujemy terapie w oparciu o najnowsze trendy medyczne.

PORADNIA SIATKÓWKOWA

Kwalifikujemy i leczymy retinopatię cukrzycową proliferacyjną, cukrzycowy obrzęk plamki żółtej, schorzenia zakrzepowo-zatorowe naczyń siatkówki. Zajmujemy się profilaktyką odwarstwienia siatkówki – wykonujemy baraże laserowe zmian zwyrodnieniowych i przedarć siatkówki obwodowej.

Kwalifikujemy do operacji witrektomii w szerokim spektrum schorzeń takich jak: wylewy doszklistkowe, odwarstwienia siatkówki, zwyrodnienia złącza szklistkowo-plamkowego, błony nasiatkówkowe, otwory w plamce, trakcje szklistkowo-siatkówkowe w plamce żółtej.

Wykonujemy iniekcje doszklistkowe anty-VEGF przy zastosowaniu najnowszych dostępnych na świecie preparatów. Stosujemy autorskie, skuteczne metody leczenia skojarzonego: łączymy laseroterapię siatkówki z doszklistkowym podaniem iniekcji anty-VEGF lub w opcji z witrektomią tylną.

PORADNIA ZAĆMY I JASKRY

Kwalifikujemy do operacji i prowadzimy pacjentów po operacji. Wykonujemy zabiegi irydotomii i kapsulotomii.

Kapsulotomia tylna w zaćmie wtórnej to zabieg wykonywany w przypadku zmętnienia tylnej torebki soczewki, do której dochodzi w odległym okresie po operacji zaćmy.

Irydotomia obwodowa w jaskrze zamykającego się kąta to zabieg polegający na wytworzeniu połączenia pomiędzy tylną i przednią komora oka w tęczówce obwodowej.

PONADTO – udzielamy pomocy doraźnej w nagłych wypadkach: urazy powieki, ciała obce w oku, ostry napad jaskry i inne.

Najnowsze artykuły.

Centrum Okulistyki
Okoland

Okulista Warszawa

ul. Osowska 84, 04-351 Warszawa
ul. Marii Rodziewiczówny 1, 04-187 Warszawa
pon-pt: 09:00 – 19:00

Rezerwacja wizyt:

e-mail: okoland@okoland.pl
telefonicznie: 606 73 82 82
lub poprzez formularz kontaktowy na stronie

Dojazd
komunikacją miejską

Osowska. Dojazd tramwajem:
przystanek Rondo Wiatraczna: 8, 25 (w kierunku wschodnim)
przystanek Wspólna Droga: 3, 9, 24 (w kierunku centrum)

Rodziewiczówny. Dojazd autobusem:
przystanek Zajezdnia Ostrobramska / CH Promenada: 225, 502, 514, 520, 525
przystanek Witolin: 141 (P+R Aleja Krakowska), 158 (CH Reduta), 168 (Spartańska), 182 (Dw. Zachodni)

Jak do nas
trafić?

Centrum Okulistyki OKOLAND posiada dwa ośrodki. Jeden na Pradze Południe przy ulicy Osowskiej 84, w bliskiej odległości Ronda Wiatraczna i Wojskowego Instytutu Medycznego. Drugi zlokalizowany na Gocławiu przy ulicy Marii Rodziewiczówny 1. W pobliżu ul. Ostrobramskiej i Promenady. Dojazd do OKOLAND jest wygodny, praktycznie z każdego punktu w Warszawie. Przed kliniką znajdują się miejsca parkingowe, w tym miejsca dla osób niepełnosprawnych.